Zkoušky těsnosti hydroizolací

Ne vždy je možné a účelné ověřit na stavbě těsnost provedené hydroizolační vrstvy ploché střechy nebo terasy zátopovou zkouškou.

Jako vhodnou alternativu nabízíme využití nejmodernějších technologií pro kontrolu těsnosti a celistvosti hydroizolací plochých střech. Konkrétní metodu kontroly volíme v závislosti na řešení střešního pláště a celkové situaci konkrétní stavby.

Provádíme zkoušky těsnosti také u střech s instalovanou detekční elektricky vodivou vrstvou (např. Controfoil, Controlit, E-plax a další.). Pro provedení konkrétní zkoušky na Vaší střeše nás kontaktujte.

Lokalizace netěsností plochých střech

Za pomoci nejmodernějších technologií  v rukou zkušených odborníků dosahujeme velmi vysoké úspěšnosti při dohledávání netěsností hydroizolací na plochých střechách.

Těch jsme prohlédli již více než 500 000 m2 a najdeme i při běžném pohledu nepatrná místa netěsností a také provedeme celkovou kontrolu Vaší střechy.

Při naší práci obvykle kombinujeme několik různých metod lokalizace netěsností čímž je zajištěna velmi vysoká úspěšnost prováděné lokalizace netěsností. Pokud řešíte problémy se zatékáním, kontaktujte nás. Navrhneme vhodnou metodu a najdeme místo, kudy zatéká.

Lokalizace netěsností plochých střech
lokalizace netěsnosti

Zkoušky těsnosti hydroizolací